Якщо у вас є запитання, зателефонуйте нам
+38 096 212 40 71
Сплав по Дністру на катамаранах на ділянці від Нижніва до Хотина. Щодня невеликі порції фізичної активності з веслом, купання і засмагання, цікаві екскурсії до гротів і печер, травертинових скель і водоспадів. На вас чекають: руїни Раківецького замку, австрійська урядова літня резиденція у Коропці, Червона гора, найбільший серед рівнинних - Джуринський водоспад, унікальні геологічні стінки, Баламутівська печера і на десерт – Хотинська фортеця. Одинадцять днів суцільного спокою, лише ви і природа…
робота інструкторів
загальне спорядження для сплаву
проживання в наметах
трансфери згідно з програмою
прокат спального комплекту
квитки в національний парк/фортеці
екскурсія в Кам'янці-Подільському
страхування
Зустріч на залізничному вокзалі м. Тернопіль о 08:00 ранку. Як дістатись на тур?
виїзд до місця початку сплаву; дорогою огляд фортеці та ратуші у Бучачі
сніданок-перекус - по дорозі
збір катамаранів, інструктаж з техніки безпеки
обід
сплав р. Золота Липа - с. Горигляди, 19 км
чалка, встановлення табору, вечеря
сніданок
похід до печери Під думкою, огляд криївки воїнів УПА та гроту Відлюдника (3 - 4 год)
обід
сплав с. Горигляди - с. Космирин, 17 км
під час сплаву можна оглянути палац графа Бадені 19 ст. у смт. Коропець та древній травертиновий грот під водоспадом, в якому збереглись старовинні християнські символи
чалка, встановлення табору, вечеря
сніданок
сплав с. Космирин - с. Раківець, 36 км
огляд водоспаду в селі Возилів
обід
поблизу села Монастирок огляд великого травертинового масиву, утвореного мохом і багатовіковою працею води, а також водоспаду Дівочі сльози
поблизу села Раківець огляд одинокої вежі Беньовського; тепер на місці фортеці, а згодом содового заводу, залишилась лише висока шестикутна башта-донжон
чалка, встановлення табору, вечеря
сніданок
сплав с. Раківець - с. Берем'яни, 22 км
обід
прогулянка на Червону Гору, що розташована у мальовничому Берем'янському каньйоні. Особливість гори в тому, що навіть в найлютіші зими сніг не затримується тут більше одного-двох днів. Тож недарма місцеві жителі називають її "дністровськими субтропіками". Про цю гору в народі складено не одну легенду.
чалка, встановлення табору, вечеря
сніданок
сплав ур. Берем'яни - с. Устечко, 21 км
під час сплаву - обід. Похід до печери Відлюдника у Литячах та огляд старовинного дубу: печера розташована у надзвичайно мальовничому місці, в скелі на висоті більше 100 м над водою, звідки відкривається чудовий краєвид на звивисту річкову долину з загадковими островами
переїзд до Джуринського водоспаду
огляд Джуринського (Червоноградського) водоспаду, висотою 16 м - найбільший рівнинний водоспад України; огляд руїн Червоноградського замку та костелу; купання в гуркотливому водоспаді - "дністровське джакузі"
прогулянка назад до Дністра по каньйону р.Джурин
сніданок
сплав с. Устечко - м. Заліщики, 28 км
огляд каскаду сріблястих водоспадів поблизу села Передівання
обід під час сплаву
вечеря
сніданок
прогулянка до вершини каньйону з оглядом панорами на «Заліщицький півострів»
Заліщики славляться незвичним для регіону кліматом, тут в 19 ст. діяли кліматичні курорти і до сьогодні у парку маєтку Бруніцких збереглись такі рідкісні дерева як софора японська, гінкго трилопатеве, бундук канадський. Містечко було розташоване на кордоні колишніх імперій і саме тут відбувалися стратегічні баталії із форсування Дністра, підриву мостів зі знищенням цілих ешелонів з в’язнями. Є тут і природні пам’ятки - нижньодевонські відклади вапняків та аргілітів, що представляють особливу цікавість для науковців.
сплав м. Заліщики – с. Зозулинці, 24 км
чалка, встановлення табору, вечеря. Ночівля в наметах
сніданок
сплав с. Зозулинці - с. Устя, 37 км
під час сплаву ви побачите: найвищі скелі над Дністром під назвою «Степи» висотою 240 м; чернівецьку водопостачальну станцію, глибина річки біля якої близько 25 м.; скуштуєте черешень, вишень, а в серпні і слив з садів графа Де ла Скала; прогуляєтесь до Баламутівської печери (1,5 год) – однієї з найбільших печер Європи з наскельними малюнками (на сьогодні, щоправда, мало що збереглось). Обід під час сплаву
чалка, встановлення табору, вечеря. Ночівля в наметах
сніданок
сплав с. Устя - с. Трубчин, 27 км
під час сплаву ви побачите: Худиківське відслонення нижньокрейдових відкладів, гроти-каменоломні часів Київської русі, водоспади, паромні переправи, вали скіфського городища поблизу Рухотина. Обід під час сплаву
ночівля біля геологічної пам’ятки – Дністровський розріз силуру в урочищі Трубчин – унікальної геологічної пам’ятки не лише українського, а й світового масштабу
чалка, встановлення табору, вечеря. Ночівля в наметах
сніданок
сплав с. Трубчин - м. Хотин, 20 км
під час сплаву прогулянка до руїн Жванецької фортеці 15-17 ст., де відбувалась тривала облога українською армією на чолі з гетьманом Богданом Хмельницьким польських військ в 1653 р. Поруч із руїнами замку зберігся дзот зведений перед ІІ св.війною.
Обід на галявині
останній кілометр сплаву буде відбуватися під мурами Хотинської фортеці
чалка, встановлення табору, вечеря. Ночівля в наметах
сніданок. Збір табору
переїзд та екскурсія до Хотинської фортеці (1,5-2 год). Ця фортеця одна з найбільших і найкраще збережених в Україні та Європі. Тут у 1621 р. під час турецько-польської війни зійшлися в нерівному бою україно-польські війська із кількісно переважаючим військом Османської імперії і козаки, під вмілим керівництвом гетьмана Петра Сагайдачного, вибороли перемогу
переїзд в Кам'янець-Подільський
обід в кафе
екскурсія в Кам'янці-Подільському (3 год). Місто-музей, де злилися в одне ціле близько семи культур. Це - історична, археологічна, мистецька і архітектурна скарбниця України, "Квітка на камені". Місто з унікальною гідросистемою захисту, відоме ще з часів Римської імперії (оплачується додатково)
Зворотнє відправлення потрібно планувати з Кам'янець-Подільська після 18:00. Виїзд додому. Як виїхати додому?
Сплав по Дністрі підійде тим, хто хоче провести час активно, проте не надто екстремально. Тури розраховані не лише на молодь, сплав підійде і сім’ям з дітьми чи активним людям старшого віку.
Перед початком сплаву усі отримують жилети. Основним плавзасобом є катамаран, рідше використовуємо рафти та байдарки. Для зручності на катамаранах є сидіння і палуба для перевезення речей. Одне місце на судні завжди відводиться інструктору.
Тури мають форму лінійного походу. Сплавляючись до точки фінішу, група щоденно долає близько 20 км. Для цього потрібно провести на катамарані чи рафті до 7 годин. Інструктор може корегувати ділянку для сплаву, збільшуючи чи зменшуючи денний кілометраж. Це залежить від погоди, рівня підготовки та бажання туристів.
Транспортування речей
Відпочинок на Днстрі в формі сплаву не має транспортного супроводу. Речі учасників та спорядження сплавляється на катамаранах разом з групою. Для перевезення речей катамарани обладнуються палубою. Щоб особисті речі під час транспортування не намокли, потрібно їх герметизувати. З цим завданням чудово впораються цупкі поліетиленові мішки, в які потрібно помістити речі, перед тим як складати їх у сумку чи рюкзак. Загортати сумку у поліетилен не варто, його легко пошкодити під час сплаву.
Мобільний зв’язок та живлення
Територія, на якій проходять сплави на катамаранах та рафтах, охоплена мережею мобільних операторів Київстар, Vodafon, та є місця, де якість зв’язку значно знижується через природні перепони. Доступу електрики під час сплаву не буде, тож намагайтесь берегти заряд акумулятора, використовуючи телефони чи інші гаджети лиш в разі крайньої потреби.
Ночівля
Ночівля відбувається у наметах. Наші намети розраховані на 2-4 осіб і багаторазово перевірені під час грози, вітеру. Використовуємо намети таких фірм виробників як Hannah, TerraIncognita, Sportland. Для ночівлі знадобиться спальний мішок та каремат.
Гігієна
На місцях ночівлі не має обладнаних душових кабін чи туалетів. Воду для вмивання завжди можна набрати у джерелі, й при потребі трішки підігріти на вогнищі. При бажанні можна замовити похідну баню. У якості туалету використовуємо намет і щоб не захаращувати стоянки - лопатку для закопування екскрементів.
Клімат досить м’який, із помірною спекою та короткими грозовими дощами. Зазвичай тут на кілька градусів тепліше, ніж на інших територіях. Сплави по Дністровському каньйоні та Південому Бузі тривають з травня по вересень і погода може бути дуже мінливою: денна спека змінюється холодними вечорами, сонячний день може закінчитися дощем. Тому збираючись на рафтинг по Дністру у травні та червні, крім шортів та футболки треба захопити й теплі речі, влітку не варто забувати й про дощовик.
Обов'язково візьміть з собою сонцезахисний одяг. Футболка на довгий рукав, капелюх, легка сорочка та штани збережуть вас від спеки та опіків.
Сплав підійде для сімей з дітьми, оскільки ріки рівнинні і практично без порогів.
Для дітей, що беруть участь у спавах по Дністру, Збручу та Південному Бугу діють знижки: для дітей віком до 6 років участь безкоштовна, для дітей віком до 12 років діє знижка 50 %.
Участь в турі з тваринами можлива тільки за умови, що тварина не заважатиме іншим учасникам туру, інструкторам, і не буде створювати перешкод для проведення туру. Відповідальність за безпеку учасників туру і інших осіб несуть виключно власники тварини. У разі, якщо в результаті присутності тварини власник змушений відмовитися від частини програми туру, вартість невикористаних елементів не відшкодовується.
Ми готуємо їжу в умовах похідної кухні. Страви схожі на ті, які готують в спортивних походах: каші з м'ясом, перші страви, український борщ, салати або нарізка з сезонних овочів, багато печива. Можна спробувати банош і куліш.
Для організованих та корпоративних груп пропонуємо додаткові страви.
Якщо ви маєте особливості харчування потрібно заздалегідь попередити менеджера з прийому замовлень та кухаря на турі. Ми можемо подати вам страву без вказаного інгридіента. Особливі продукти з вашого раціону рекомендуємо взяти з собою самостійно.
Для вегетаріанців подаємо ті ж страви, що готуються для всіх, але без м'яса, з додатковою порцією сиру.