UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Про Турклуб

Інструктори

Детальніше про інструкторів

Дипломи інструкторів

Спектр послуг

Робота клубу здійснюється в двох основних напрямках.

Перший – сприяння розвитку спортивно-оздоровчого туризму (участь в організації та проведенні туристських змагань, походів, експедицій, консультаційна робота,  практична допомога громадським туристським клубам та секціям).

Другий – надання платних туристичних послуг, а саме організація різноманітних турів.

Пріоритетним напрямком діяльності є активний туризм. Сьогодні ми пропонуємо регулярні заїзди на сплави по Дністру, рафтинг на Черемоші, піші походи в Карпати та екскурсії в печери. Також організовуємо вело-, лижні, комбіновані тури, автобусні маршрути в Карпати та на чорноморське узбережжя, різноманітні автобусні екскурсії та маршрути вихідного дня по Тернопільщині і Західній Україні.

Переваги

Маємо досвід організації великих корпоративних сплавів (80 - 100 чол.) та сходжень (30 - 60 чол).

Для організації походів використовується сучасне якісне спорядження відомих виробників.

В 2008 році відкрився туристичний притулок (Наша Спелеохата) біля печери Млинки, в 2018 запрацював рафтинг-табір Рада дараба

Вагомим здобутком Клубу є штат підготовлених інструкторів. Керівники походів, як правило, мають досвід спортивних походів III - IV категорії складності (найвища VI). Команда Турклубу регулярно бере участь у різних туристичних змаганнях, є неодноразовим призером Чемпіонату України з техніки водного туризму. Постійно відбуваються спортивні походи в Україні та поза її межами для підвищення кваліфікації інструкторів та покращення якості турів.

Успішна діяльність у різних галузях активного туризму, зручне розташування, молода команда, наявність власного транспорту та туристичного притулку дає нам можливість встановлювати низькі ціни, не знижуючи якості турів.

Ліцензія на туроператосрьку діяльність

Історія та досягнення

Обласний спортивно-туристський клуб створено в 1967 році в системі обласної ради по туризму та екскурсіях як громадську туристську організацію.

Комерційну діяльність Турлуб розпочав у 1990 році з організації поїздок за кордон, прийому іноземних туристів в Україні та організації активних турів.

За роки діяльності в клубі накопичився значний досвід прийому іноземних туристів  з Польщі, Болгарії, Італії, Словенії, Хорватії, Угорщини, Німеччини та інших країн. Для них організовувалися і стандартні екскурсійні тури з проживанням в готелях, на туристських базах і маршрути з активними засобами пересування.

За багаторічну історію клубу його активом здійснено чимало складних походів високих категорій складності: пішохідні – по Алтаю, Приполярному Уралу, Таймиру, Кольському півострову, Західному Тянь-Шаню, Саянах, Забайкаллю (Кодар, Верхньоангарський хребет), Якутії (хребет Сунтар-Хаята); гірські – по Центральному та Західному Кавказу, Паміро-Алаю, Центральному Тянь-Шаню, Алтаю; водні -  по Карелії, Саянах, Камчатці, Північному Уралу.

Під час цих походів крім спортивних досягнень зібрано чимало матеріалів про маловідвідувані райони, відкрито  і вперше пройдено низку перевалів на Кодарі, Верхньоангарському хребті, Шапшалі. Таким чином, на туристських картах з`явилися перевали Галицький, Тернопільських туристів, Тернопільський, Курбаса (Верхньоангарський хребет), 50-років визволення Тернополя (Кодар) та інші.

В 1984 та 1986 роках команди туристів-пішохідників клубу перемагали в чемпіонатах України серед походів вищої категорії складності.
Команди клубу неодноразово були переможцями та призерами республіканських та всесоюзних змагань з техніки пішохідного та гірського туризму.
Наявність в клубі висококваліфікованих туристів-спортсменів сприяла проведенню  туристських маршрутів для іноземних туристів: пішохідних – по Карпатах, Криму, Алтаю,   водних  - по Дністру та Черемошу, печерних – по Тернопільщині, Криму, Туркменістану, Паміро-Алаю.

Весною 2005 року з організації спелеоекскурсій в печери Поділля та сплавів по Черемошу та Дністру розпочав свою роботу відділ активного туризму - молода, активна і динамічна команда, що розвивалася разом із вимогами часу. Розпочалася ера нових походів, змагань та звершень.

З досягнень цього періоду можна виділити:

  • сплави рівнинними та гірськими ріками України (Дністер, Серет, Південний Буг, Стрипа, Золота Липа, Чорний та Білий Черемош, Прут, Чорна Тиса, Свіча, Мізунка, малі ріки Карпат) – до III к.с.
  • сплави за межами України (гірські ріки Алтаю, Кавказу), сплави на Кольському півострові – до IV к.с.
  • короткі і багатоденні всесезонні піші походи в Українських Карпатах – до III к.с.
  • велопоходи: Україна (Карпати, Крим, Західна Україна), Польща, гори Кавказу, Грузія, пустелі Казахстану – до V к.с.
  • багатоденні лижні походи в Карпатах та за Полярним Колом – Кольський півострів – до V к.с.
  • гірські походи в горах Кавказу – до III к.с.
  • участь у спелеоекспедиціях в печерах Поділля (Млинки, Голубі Озера, Оптимістична, Угринь)
  • організація багатоденних мандрівних екологічно-спортивних таборів на Дністрі – «Чумакування на Дністрі» - з великою кількістю учасників – до 100 чол.
  • організація різноманітних екологічних акцій
  • організація традиційних водних змагань у Тернополі – «Вода: перший крок»
  • команда клубу неодноразово ставала переможцями і призерами у Всеукраїнський змаганнях з техніки водного туризму – кубках України на Свічі-Мізунці та Південному Бузі, чемпіонатах на Чорному Черемоші (I місце у класі катамаранів-четвірок і II місце у класі байдарок на Чемпіонаті України «Чорний Черемош-2007», II місце у класі катамаранів-четвірок на Кубку України «Південний Буг-2008», I місце у класі катамаранів-четвірок на Кубку України «Карпатське Раллі – 2009», II місце у класі катамаранів-четвірок, I місце у класі катамаранів-двійок (жіночі екіпажі) і III загальнокомандне місце на Чемпіонаті України «Чорний Черемош-2009», II місце у класі байдарок на Чемпіонаті України «Чорний Черемош-2010»).