Актуальний розклад турів на травневі свята 2017 можна знайти на цій сторінці
Весна не за горами! У квітні відкриваємо весняний сезон активного відпочинку.
Пропонуємо приєднатися до:
- рафтингу у рафтинг-таборі «Турклубу»;
- сплавів по Дністру;
- походів у весняних Карпатах;
- спелеовиходів у печери Тернопільщини;
- комбінованих турів: сходження в гори + рафтинг.
Травневих вихідних чекають усі з нетерпіння, міркуючи, як найкраще їх заповнити. Календар наших турів складено таким чином, що саме на травневі свята 30 квітня - 3 травня стартує тур Карпатські вершки, а 7 - 9 травня – тур Карпатське родео. Приєднуйтесь!
У час загальнодержавних вихідних відбувається «велике переселення» туристів, що викликає проблеми із залізничними квитками. Тож, щошвидше ви визначитеся з бажаною мандрівкою, то раніше буде можливість подбати про квитки. Памятайте, квитки починають продавати за 45 діб до дати виїзду (для виїзду 30.04 - це 16.03). Обов’язково повідомляйте нас у разі виникнення труднощів із придбанням залізничних квитків, спробуємо посприяти організацією трансферу з Києва до Івано-Франківська.
Замовляючи тур, часто цікавляться, чи потрібна якась спеціальна підготовка для участі у рафтингу на гірській річці. Початківців можемо заспокоїти: усе, що потрібно, - уважно поставитись до інструктажу нашого інструктора перед сплавом і чітко виконувати його вказівки на катамарані. Пороги ріки Чорний Черемош відповідають ІІ – ІІІ категоріям складності (максимально можлива категорія – 6*). Особливість Чорного Черемоша у тому, що у високу воду він гарантує максимум емоцій, залишаючись при цьому безпечним.
Рафтинг на Черемоші проводиться на таких типах суден, як катамаран, рафт чи байдарка. Використовуємо катамарани 6- або 8-місні, такої ж місткості і рафти. Сплав на байдарках можливий у вигляді тренування на окремому порозі. Увесь маршрут на байдарці можуть пройти лише ті туристи, що вдало пройшли іспит у нашого інструктора.
Неодноразово у рафтинг-турах на Черемоші брали участь діти: звісно ж, у супроводі батьків. Єдиним можливим судном для сплаву з дітьми є рафт (катамаран для цього не пристосований). Дитина з дорослим розташовується посередині рафта, інші учасники сплаву сідають на борти. Про участь у сплаві дітей необхідно повідомляти завчасно, замовляючи тур.
Квітень - травень вважається найприємнішим часом для рафтингу на Черемоші. Адже саме тоді тануть сніги Чорногори і Гриняв, забезпечуючи високу воду для захоплюючого рафтингу.
Наголошуємо, що сучасні судна - рафти, катамарани, байдарки – дають можливість проводити СПЛАВИ на Черемоше ЦІЛЕ ЛІТО. Тож, відпочиваючи в Карпатах, – в Ворохті, Микуличині, Яремче, Буковелі тощо – не проґавте шанс додати яскравих фарб до відпустки участю у сплаві гірською річкою. Рафтинг-табір у с. Дземброня щовихідних впродовж літа готовий прийняти туристів на одиничні сплави бурхливими порогами Чорного Черемоша: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук. Замовляти сплави необхідно заздалегідь.
Весняна пора не тільки дарує добрий рівень водного потоку для сплаву, а й усеможливі погодні сюрпризи, виявляючи усю свою вередливість і мінливість. Тому варто серйозно й відповідально поставитись до приготування спорядження й особистих речей. Перебуваючи в рафтинг-таборі, вам стане у пригоді як набір для теплої, майже літньої, погоди, так і зимова куртка (сніг навесні на березі Черемоша – річ звичайна). За теплої погоди без опадів матимете можливість просушити сплавний комплект одягу у спеціально пристосованому для цього місці. Але не виключено, що такої можливості не буде. Тож запасні сухі комплекти одягу – обов’язковий елемент рафтингу на Черемоші.
Зачепивши тему підготовки спорядження, не можемо не наголосити на особистому посуді (кружка, ложка, миска). Він займає першу позицію у рейтингу речей, котрі забувають взяти в похід, у тому числі і на сплав. Хто гарно сплавляється, тому і гарно попоїсти не зашкодить. Тож, подбай про себе! :)
Безпосередньо під час сплаву від холодної весняної води захищає одяг для рафтингу: гідрокостюми, гідрошкарпетки. Якщо маєте власні, не забудьте прихопити з собою. У разі потреби усе необіхдне можна взяти у нас на прокат. Пропонований нами одяг для рафтингу належить до мокрого типу. Таке спорядження функціонує за принципом термоса. Гідрокостюм пропускає воду через блискавки, манжети і нещільності. Вода, потрапляючи до тіла, нагрівається до його температури і вже не охолоджує його. Вода, що потрапила в гідрокостюм, перешкоджає прониканню нової холодної води, тож людина перебуває в теплі.
Рання весна в горах – мінлива погода, кучугури снігу, але й перші весняні квіти. Програми триденних й чотириденних турів на Черемоші передбачають виходи до найближчих вершин, а також до унікальної гори Піп Іван, де розташована найвисокогірніша споруда в Україні, – польська обсерваторія.
3-4-годинні прогулянки до Гринявських полонин (вершини Кринта, 1350 м, та Зміїнська, 1356 м) дають можливість розім’яти м’язи після зими і побачити, що таке весна у горах. Похід до третьої найвищої вершини України – г. Піп Іван Чорногірський – 10-годинне випробуванням для туристів, подарунком в якому є вершина з неповторною будівлею, відкритою в 1938 році, а сьогодні покинутою. У зв’язку із початком ІІ світової війни Обсерваторію закрили уже назавжди.
Не завадить взяти зимове взуття (оптимальний варіант – трекінгові черевики) та бахіли-"ліхтарики". З повним переліком спорядження для зимових сходжень можна ознайомитись тут.
Під час травневих турів на Черемоші ви зможете влаштувати свято не лише для тіла, а й для душі, відвідавши Музей старожитностей Романа Кумлика, що у Верховині. Музей не схожий на інші, де експонати ховають за скло. У ньому всі речі живі: пан Роман заграє на давніх гуцульських інструментах народні мелодії, потішить веселими жартами, коломийками й захоплюючими історіями.
Бувають вечори, коли й рафтинг-табір на Черемоші наповнюється звуками скрипки й автентичними гуцульськими піснями. Хіба ж вигадаєш кращий відпочинок після бурхливого дня на порогах гірської річки, аніж гуцульські вечорниці.
Пропонуємо знижки для моторних туристів, які уже зараз знають, чого хочуть, – акція «Гостри весла взимку!». Щораніше ви оплатите бажаний тур, то дешевше він вам обійдеться. Завчасна оплата туру також означає і гарантовану фіксацію вартості, яка прогнозовано зросте на 10 %.
Якщо ж Ви сушите голову, що б такого незвичного подарувати другові чи близькій людині, можемо дати пораду: подаруйте відпочинок на гірській річці, в Карпатах, на природі, де вільно дихається і солодко спиться. Подарунок може мати визначені чи плаваючі дати, може бути на 1-го чи 2-х учасників. Тепер другові, який захоплюється активним туризмом, можна подарувати будь-який наш тур.
Окрім рафтингу на Черемоші, у травні стартує активний сезон сплавів Дністром і трекінгу в Карпатах. Покоряти гори починаємо з нетривалих походів: 4-денного на Кукуль – Костричу (30.04-3.05.2011) і 3-денного в Горгани (7-9.05.2011). На ці ж святкові числа заплановано і сплави по Дністру. Для тих, кому замало побувати просто на сплаві чи в горах, пропонуємо подвійну порцію задоволення у комбінованому 8-денному турі Весна у Карпатах.