Якщо у вас є запитання, зателефонуйте нам
+38 096 212 40 71
Похід проходить на півдні Туреччини, неподалік міста Анталія в мальовничих горах, з висоти яких видніється Середземне море. За 7 днів ми пройдемо і гори, і кілька разів зможемо скупатися у морі, а ще роздивимось багато цікавинок цієї насиченої стародавностями землі. Цей маршрут називають Лікійською стежкою через те, що тут можна побачити численні сліди давньої лікійської культури, серед яких саркофаги, гробниці, амфітеатри і цілі міста витесані у скелях.
Базова версія походу не вимагає особливої підготовки і значної витривалості. Зате дає можливість подорожувати навіть взимку, коли високо в горах вже випадає сніг.
Принади маршруту:
- природа – високі гори над яскраво синім морем: порослі соснами гори, стрімкі скелі і каньйони, морські пляжі і бухти;
- незвичайності – вічні вогні гори Янарташ, ці вогники горять постійно просто зі скелі;
- історичні цікавинки – залишки слідів лікійської культури: висічені у скелях гробниці та руїни древніх поселень;
- апельсини :) у лютому-березні якраз масово достигають цитрусові у численних садах Анталії;
- море – практично щодня ми будемо спускатися до самого моря, де зможемо трохи поніжитись на сонці і освіжитися у воді.
Походи в Туреччині проводяться в осінньо-зимово-весняний період (з вересня до травня). Базова програма є актуальною в грудні, січні, лютому та березні. У вересні, жовтні, листопаді, квітні, травні – актуальною є ускладнена програма.
Всі тури в Туреччину | Замітки про Туреччину |
Фото з пішого походу Лікійською стежкою
Акція - при замовленні на групу 5 осіб - знижка 10% кожному!
На сьогодні діють привабливі тарифи на перельоти з України в Анталію турецькою авіакомпанією Pegasus AtlasGlobal. Можна також скомбінувати переліт авіакомпанією МАУ до Стамбула та турецькими авіалініями до Анталії. Ціна квитка на літак залежить від того з якого аеропорту планується виліт та від того скільки часу до запланованого перельоту. Так, зазвичай вартість квитків нижча з не великих аеропортів (Харків, Запоріжжя, Львів). Відповідно чим ближче до дати вильоту тим дорожчі квитки. Заздалегідь квиток до Анталії можна купити за 100-120$, тоді як перед вильотом вартість квитка може зрости до 150-220$.
Можна орієнтуватись на наступні витрати:
+ вартість туру - 160 євро
+ внутрішні переїзди - порядку 50 євро
+ вхідні квитки в музеї, каньйони та інші платні зони - близько 15 євро
Всього: 225 євро
Страховку варто оформити з підвищеним ризиком в зв'язку зі спортивними навантаженнями. Страхова компанія повідомить вам який розмір страхової премії є прийнятним на території Туреччини (цей розмір є суттєво більшим ніж такий в Україні). Також ви можете обрати спосіб отримання страхового покриття у випадку необхідності. Загалом є два способи: 1) покриття медичних витрат - коли компанія повертає вам витрачені кошти згідно представлених документів (чеків, квитанцій), 2) коли компанія виплачує вам грошову компенсацію у відсотковому співвідношенні до страхової премії (наприклад, страхова премія 300 тис. грн., а виплата за зламаний палець становить від 5 до 10 % від цієї суми = 15 тис. грн.).
Ми можемо допомогти у оформленні страховки.
Мінімальна група для пішого походу по Туреччині - 5 чол. Максимальна 8 чол.
Вага рюкзака становитиме в районі 18-20 кг.
Так, це досить таки багато. Це повязано із тривалістю і демісезонністю походу, оскільки на вечір бажано мати теплий одяг і теплий спальник.
Окрім особистих речей вам потрібно залишити місце на харчі і загальне спорядження. Вага харчів на особу становитиме орієнтовно 7-8 кг. Ми плануємо заготувати максимум сушених продуктів (овочі, м'ясо, сухе молоко, сухарі), тож вага продуктів на день прямуватиме до 700-800 г. Докуповувати практично нічого не буде потрібно, лише хліб. Вважаємо це за перевагу через порівняно високі ціни на продукти в Туреччині.
Окрім продуктів, на кожного учасника також припаде до 3 кг ваги загального спорядження - намети, казани, газ, аптечка і т.п. Перегляньте також Правила пакування рюкзака
Влітку на Середземноморському узбережжі Туреччини досить жарко, тому велопоходи, як і інші види активного відпочинку, краще планувати на міжсезоння (жовтень-квітень). У цей час стовпчик термометра вдень може підійматися до +20+25 градусів, вночі ж опускатися до +5+10 градусів. Можливі дощі, несильний вітер та туман. Під час весняних походів високо в горах може лежати сніг, тож не варто забувати про теплі речі. Море на весні ще прохолодне, зате восени - температура води ідеальна для купання.
Читайте також Часті питання про піші походи