UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Юнацький мікс

Ціна: 3050 грн
Тривалість: 5 днів
Замовити тур

Якщо у вас є запитання, зателефонуйте нам

+38 096 212 40 71

banner picture
Юнацький мікс

Активний комбінований тур для юнаків і дівчат віком 14-16 років.
Справжній похід для юних туристів з проживанням у наметах, похідною кухнею та помірним фізичним навантаженням на природі. Гармонійне поєднання сплаву по Дністру, піших прогулянок до водоспадів, природних і історичних пам’яток, екскурсії у печеру Млинки. А щовечора похідне вогнище, цікаві ігри та конкурси.
З молоддю працюватимуть інструктори, аніматори, кухарі та медик. Проживання під час сплаву у 2-3 місних наметах у спальних мішках, остання ночівля у туристичному будиночку Наша Спелеохата. Повноцінне 4-разове харчування.

Включено у ціну
  • робота інструкторів, аніматорів, кухаря, медика

  • прокат водного спорядження

  • харчування згідно з програмою

  • прокат наметів і загального спорядження

  • транспорт згідно з програмою

  • 2 екскурсії в печери з прокатом комбінезонів і ліхтариків

  • проживання у Спелеохаті з користуванням душем

Ціна не включає
  • вечеря в останній день туру
День 1

  • Зустріч на залізничному вокзалі м. Івано-Франківськ. Як дістатись на тур?

  • Переїзд до місця початку сплаву, сніданок на галявині, підготовка до сплаву, інструктаж з техніки безпеки

  • сплав с. Незвисько - с. Копачинці, 17 км

  • Прибувши до місця початку сплаву у вас одразу з'явиться багато справ: перш за все знайти посуд і смачно поснідати, далі зорієнтуватися у власних речах, відібрати найнеобхідніше, а решту надійно спакувати, щоб не випало і не намокло. Речі готові. Займаємо місця на суднах, інструктор-капітан на кожному судні ознайомить вас із технікою греблі, розкаже як причалювати і відчалювати. По готовності забігаємо у воду по кісточки і штовхаємо судно. Все... Тепер суцільний відпочинок. Навколо пропливають дивовижні краєвиди Дністровського каньйону, а гребля надає відпочинку оздоровчого характеру.
    Розпочинається сплав від с. Незвисько, яке вважають археологічною скарбницею України, багатого на знахідки часів Трипільської культури (IV-III ст. до н.е). Існує також багато легенд про заховані неподалік скарби і унікальний підземний потік, який також поки що ніхто не знайшов./li>
    Робимо зупинку у с. Раківець. Поселення з’явилось неподалік броду - одного із стратегічних на той час місць перетину річки. Для охорони броду у XVII ст. побудували фортецю, тоді навколо неї точилися численні бої. На сьогодні від фортеці залишилась одна вежа. Славиться Раківець також дуже смачною джерельною водою. Після екскурсії обідаємо на галявині.
    Сплавляємось далі по відлюдних місцях, навколо лише високі заліснені береги каньйону, тиша та спокій. Дуже рідко трапляються поодинокі хутори, або кілька хат із найближчого села. Непомітно минаємо село Уніж, яке в останні роки стало популярним місцем проведення етнофестивалів.
    На ночівлю зупиняємось на безлюдній галявині, тут все під боком – джерело, потічок і дрова. Виносимо речі, встановлюємо табір. Поки готується вечеря можна покупатися, наносити дров для вечірнього вогнища.

День 2

  • сплав с. Копачинці - с. Берем'яни, 10 км

  • На сьогодні запланований невеликий перехід, але багато цікавого окрім сплаву: вихід на Червону гору, з якої відкривається надзвичайний краєвид на панораму Дністра, та веселі ігри увечері. Тож збираємо табір і вирушаємо.
    Через кілька годин причалюємо, сплав сьогодні триватиме лише першу половину дня. Розбиваємо табір та готуємо обід.
    Після обіду вирушаємо на екскурсію до Червоної гори, що розташована у мальовничому Берем'янському каньйоні. Схили її є одним із найтепліших місць у каньйоні. Тут навіть у найлютіші зими сніг не затримується більше одного-двох днів: недарма місцеві жителі називають це місце "дністровськими субтропіками". За рахунок високих температур тут збереглося багато унікальних для нашого краю рослин. Про цю гору в народі складено не одну легенду.

  • Увечері групу чекатиме розважальна програма: спортивні змагання "Веселі старти" та вечірня ватра

День 3

  • цілоденна піша прогулянка до Русилівських водоспадів

  • Сьогодні відпочиваємо після веселого та активного учорашнього дня. Сплаву сьогодні не буде, натомість запланована прогулянка до надзвичайно мальовничої місцини.
    Зранку можна буде трохи довше поспати, але розслаблятись не варто - після смачного сніданку пакуємо в рюкзаки бутерброди та на весь день мандруємо до Русилівських водоспадів.
    До неймовірно красивого каскаду водоспадів підійдемо під обід. Там же й зупинимося, трохи відпочинемо, перекусимо бутербродами та солодощами, що взяли із собою. А далі підемо оглядати водоспади. Русилівські водоспади, яких налічують до 15, утворюють неймовірно мальовничий каскад. У каньйоні, захованому в лісовій гущі, гуркотливий Русилівський потік падає із скалистих виступів червоного кольору заввишки від 1,5 до 20! м, тож загальна висота каскаду водоспадів - 150 м. За Географічною Енциклопедією це струмок із найбільшою кількістю водоспадів в Україні.
    Після прогулянки до водоспадів повертаємось до табору, де уже чекатиме смачна запашна вечеря, ватра, та теплі спальники.

  •  

День 4

  • cплав с. Берем’яни - с. Устечко, 21 км

  • Після цілого дня відпочинку можна і добряче погребти. День буде дуже динамічним – тривалий сплав, екскурсія до Джуринського водоспаду та руїн Червоноградського замку і переїзд до хутора Млинки.
    Із самого ранку швидко снідаємо та стартуємо на сплав. Зупинку можна зробити у селищі Хмелева, де поступово розвивається прибережна інфраструктора - зовсім недалеко від берега знаходиться магазин.
    Біля с. Шутроминці Дністер перетинає газопровід Уренгой-Помари-Ужгород. Річка стає ширшою, розбивається на кілька рукавів утворюючи красиві острівки. Також варто згадати про червоні скелі, які місцями проступають з-поміж зелені лісів, це відслонення пісковиків девонського періоду.
    Ми пройдемо повз зруйнований міст. Його частково зруйнували ще за війни, а після того використали кадри остаточного руйнування для фільму. Новий міст був побудований зовсім неподалік. І тепер це один із найвищих мостів регіону, висотою більш як 50 метрів над водою.

  • Маршрут закінчується у селі Устечко. Розпаковуємось, обідаємо і завантажуємось у мікроавтобус. Нас чекає ще один цікавий об’єкт.

  • За півгодини ми під'їжджаємо до урочища Червоне. З вершини урочища відкривається чудовий краєвид на пагорб із руїнами Червоноградського замку і костелу. Ще у середині XX ст. тут проживали люди. Неподалік від руїн чути грім потужного Джуринського водоспаду. За легендою, під час осади замку татари перебили кряж і пустили річку Джурин водоспадом вниз, тим самим осушивши природну перешкоду навколо замку. Сьогодні це популярне місце відпочинку, багато туристів приїжджають сюди, щоб скупатися і отримати природний "гідромасаж".

  • Після прогулянки урочищем переїжджаємо на ночівлю до Нашої Спелеохати, поблизу печери Млинки.

День 5

  • екскурсії в печеру Млинки

  • Зранку швидко снідаємо та готуємося до першого виходу в печеру

  • Спелеовихід в печеру МлинкиПівнічний район (близько 3 год). Маршрут першого рівня складності "На Північ": ви ознайомитеся з технікою пересування в печері, навчитесь розрізняти галереї і зали, побачите кристали та пластинчастий гіпс, пройдете одне з найвужчих місць печери - лаз "Чортове горло".
  • Після першої екскурсії повертаємося до Спелеохати, обідаємо, трохи відпочиваємо та ідемо на другу екскурсію.

  • Спелеовихід в печеру Млинки: Східний район (близько 3 год). Маршрут другого рівня складності "Східне кільце". Цей маршрут включає деякі складніші елементи - перехід "Ушба", спуск до "Підошви". Ви побачите великі зали, один з яких названий на честь спелеолога зі світовою славою Норбера Кастере, а ще на вас чекають "Торпеда" і "Слон", а також красиві кольорові кристали.

  • Скоро час покидати Спелеохату та повертатися додому. Після вечері мікроавтобус відвозить групу до залізничного вокзалу в м. Чортків. Як виїхати додому?

  •  

Одяг та взуття:
  1. Дощовик поліетиленовий (-) (Оренда)
Спорядження:
  1. Спальний комплект (спальник+килимок) (Оренда)
Информация еще не добавлена