UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Розширена страховка

Загальна інформація

Для кожної поїздки закордон обов'язковим є оформлення страхового договору - його можуть вимагати у візовому центрі чи консульстві привідкритті візи, на кордномі та при зверненні за медичною допомогою закордоном. 

Договір страхування, як і візу, Ви можете оформити самостійно або з нашою допомогою. Залежно від рівня ризику туру ми укладаємо такі типи страховок:

1) туристична – для турів без підвищеного фізичного навантаження та ризику. Туристична страховка є обов'язковим мінімумом при відкритті візи та перетині кордону. Вона покриває витрати пов'язані із лікуванням захворювань та травм, отриманих під час перебування закордоном, але тільки тих, які виникли не в наслідок занять активними видами туризму. Розповсюджується на медичну допомогу надану як амбулаторно, так і стаціонарно. Орієнтовно, туристична страховка на тур тривалістю до 10 днів вартуватиме 100 грн/ос;

2) спортивна - покриває усі види травм, отримані при заняттях активними видами туризму: рафтинг, трекінг, велотуризм, альпінізм, тощо. Розповсюджується на медичну допомогу надану як амбулаторно, так і стаціонарно. Орієнтовно, спортивна страховка на тур тривалістю до 10 днів вартуватиме 225 грн/ос.

Страхові виплати

Договір медичного страхування під час подорожі закордон передбачає відшкодування витрат на медичні послуги в межах до 35 000 євро

Медичне страхування включає в себе витрати на лікування, медикаменти, транспортування до медичного закладу. Для отримання таких виплат обов'язковою умовою є наявність чеків та рахунків за надані послуги та придбані лікарські засоби, в тому числі і за транспортні послуги. Без підтверджуючого документа, послуга не вважатиметься наданою, і виплата за неї здійснюватись не буде.  

Страхові суми не виплачуються, якщо травми були спричинені самому собі навмисне, або ж були отримані у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Також не покриваються витрати, пов’язані із нещасним випадком внаслідок вроджених, хронічних, онкологічних хвороб, що почались перед туром, вагітністю, венеричних захворювань, стоматологічних захворювань тощо.

Страхові суми можуть бути збільшені за бажанням клієнта при оформленні договору із відповідним збільшенням страхового платежу.

Оформлення страхівки та дії під час страхового випадку

Для оформлення страхівки потрібно, щоб кожен учасник туру надіслав наступні дані: ПІП, дату народження та адресу прописки.  Інформацію потрібно подавати завчасно, анкету для заповнення цієї та іншої інформації буде вислано Вам після подачі запиту на тур.

При настанні страхового випадку:

1. Керівник туру дзвонить в страхову компанію та повідомляє про його настання, ПІП особи, з якою він трапився, номер та строк дії договору, місцезнаходження групи.

2. Застрахована особа звертається в медичний заклад для надання їй медичних послуг. 

3. При потребі викликати транспорт для перевезення особи до медичного закладу. Страхова сума покриває витрати на транспортування лише за наявності виставленого рахунку про перевезення. Тобто, якщо це швидка допомога, рятувальна служба чи перевізник, зареєстрований як фізична особа-підприємець тощо, тоді страхова компанія буде відшкодовувати ці витрати. Якщо ж це звичайний перевізник, віз з конями тощо, розраховуватись потрібно лише з власних коштів.

4. Залежно від обраного (чи найближчого) медичного закладу, медична допомога може надаватися безкоштовно, за рахунок договору медичного страхування або ж з оплатою постраждалим та подальшим відшкодуванням витрат страховою компанією.

5. При отриманні послуг, що оплачуються постраждалим самостійно, важливо зберігати усі рахунки та чеки про лікування, придбані лікарські засоби тощо.

6. Для отримання виплати (якщо послуги оплачувалися застрахованим самостійно), потрібно на протязі 15 календарних днів з моменту повернення застрахованої особи до постійного місця проживання подати в страхову компанію наступні документи: письмову заяву про страховий випадок, Договір медичного страхування для подорожі закордон, документи, що підтверджують факт надання медичної допомоги, оригінали рахунків на оплату медичних послуг, виписку з історії хвороби, документи, що посвідчують особу та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.