Річка Білий Черемош розташована на кордоні між Івано-Франківською та Чернівецькою областями. З рафтинг-табору Рада Дараба їхати туди приблизно 1,5- 2 години. Рафтинг на Білому Черемоші починаємо в околицях села Голошина. Ділянка сплаву на річці 15-16 км. В залежності від рівня води та від підготовки учасників, сплав може займати від 40 хвилин до 3-х годин.
Річка Білий Черемош вужча за Чорний Черемош, стрімка та динамічна. Пороги на річці часто зливного типу. Під час сплаву не буде часу, щоб сильно розслабитися, адже перешкоди трапляються одна за одною та мають дуже різний характер - це будуть і шивери, і косі вали, зливні та косі бочки. Перепади висоти в районі 1 метра. Найвідоміші пороги на Білому Черемоші - поріг Горби, поріг Дудки та поріг каньйонистого типу Ворітця.
Поріг Дудки найдовший, його протяжність близько двох кілометрів. У місці, де в Білий Черемош впадає річка Пробійна, утворюється величезна бочка через всю річку. На цьому місці можна трохи затриматися і спробувати пройти бочку кілька разів. Це допоможе зрозуміти, що таке бочка на гірській річці, як вона тримає і як правильно з неї вибратися.
Фінішуємо рафтинг на Білому Черемоші перед дамбою, коло села Яблуниця. Інколи, за достатнього рівня води, і якщо ще є сили в учасників сплаву, можемо обнести дамбу і сплавитися трошки нижче.
Повернення у рафтинг-табір займає приблизно 1-1,5 год.
По складності, Білий Черемош, приблизно, як Чорний, але якщо рівень води в річках підіймається, то Білий Черемош одразу стає на порядок складнішим. Якщо води в річці занадто мало, то сплав по ній неможливий. Тому, найкращий час для проведення рафтингу на Білому Черемоші - це середина квітня - початок травня, коли в горах активно тануть сніги.
Забронювати тур з рафтингом по Білому Черемоші можна за посиланням: https://www.tourclub.com.ua/uk/tours/get/rafting-karpaty-tri-reki-belyy-chornyy-cheremosh-prut. Проводьте свій відпочинок в Карпатах активно разом з Турклубом Тернопіль.